AHOJ, JÁ JSEM DINOSAURUS

VALENTÝN!

O nás

Nabízíme jedinečný druh zábavy pro děti i dospělé

Vlastníme “ živé “ mládě dinosaura jménem Valentýn. Valík dokáže zabavit obecenstvo bez ohledu na věk. Využití je opravdu široké. Pro školy máme variantu s naučnou prezentací s několika tématy (dle dohody), dále Valík zabaví, jak na firemních večírcích, oslavě narozenin, ale také na dětských dnech, popřípadě uděláme rádi rušno na veletrzích i výstavách a nebo také v obchodních centrech. Valík má rád místa, kde je plno lidí, ale také si umíme říct o pozornost kolemjdoucích (reklamní využití). Nudit se s námi nebudete.

Previous
Next

SLUŽBY

Školní akce

Pro školy a školky máme variantu s naučnou prezentací s několika tématy (dle dohody). Další varianta je čistě zábavná bez konkrétního programu, kdy se Valík nechá mazlit, dovádí s dětmi nebo třeba okusuje větve stromu.

Dětské dny

Akce pro děti má Valík nejraději. Zabaví a zaujme děti i dospělé. Je to sice divoch, ale rád se nechá pohladit a ještě raději se fotí. Fantazii jeho využití se meze nekladou a dokáže se přizpůsobit většině akcí i terénu. Opět máme varianty s prezentací i bez.

Narozeniny

Dovedete si představit výraz vašich dětí, když jim na oslavu narozenin přivedete živého dinosaura? Úžas v jejich očích je k nezaplacení. Valentýn je jedinečná forma zábavy, na kterou děti jen tak nezapomenou. Každý oslavenec dostane Valíkovo tričko jako dárek.

Firemní akce

Valentýn je skvělá volba do zábavních parků nebo na festivaly. Zabaví taky na firemních akcích, na táborech a školách v přírodě. Valík má zkrátka rád místa, kde je plno lidí, ale také si umíme říct o pozornost kolemjdoucích (reklamní využití).

Kontakt

Objednávky!

Email: zivydinosaurus@seznam.cz

Filip Vránek
Tel.: 773 544 577

POZVĚTE SI DINOSAURA

Další služby

© 2023 VR PRODUCTION